Fotel akustyczny Nook 1 - zdjęcie 1 Fotel akustyczny Nook 1 - zdjęcie 2 Fotel akustyczny Nook 1 - zdjęcie 3

Fotel akustyczny Nook 1 - Pearl Bush

WYBRANY/A Tapicerka: Pearl Bush
WYBRANY/A Kolor nóg: Czarny
Ilość
12 829,99 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 12 829,99 zł z dnia 13.07.2024

Gwarancja do 10 000 zł
Darmowa dostawa!
Czas realizacji: 4-8 tygodni
Darmowy próbnik zamów
Interesują Cię inne materiały? napisz

Zapytaj o produkt

Fotel akustyczny Nook 1

 

Twoje miejsce spokoju w biurze

Przedstawiamy Fotel Nook 1 – wyjątkowy mebel biurowy, który nie tylko emanuje minimalistycznym pięknem, ale także spełnia funkcję fotela akustycznego, dostarczając prywatności w intensywnym środowisku pracy. To nie tylko fotel – to kreatywne rozwiązanie, które łączy w sobie styl, funkcjonalność i ciszę.

Fotel akustyczny dla prywatności i skupienia

Fotel Nook 1 to niezwykłe siedzisko, które staje się oazą prywatności w tłumie codziennego biurowego zgiełku. Jako fotel akustyczny zapewnia doskonałe warunki do skoncentrowanej pracy, chroniąc przed zewnętrznymi hałasami i umożliwiając spokojne oddanie się obowiązkom służbowym.

Kreatywne rozwiązanie na spotkania

Fotel Nook 1 to nie tylko pojedynczy mebel – to element kolekcji mebli biurowych, które są zaprojektowane z myślą o nowoczesnych przestrzeniach. Zachowując minimalistyczne wzornictwo, kolekcja ta pozwala na zachowanie popularnego stylu open space przy jednoczesnym szacunku dla potrzeby ludzi do prywatności.

Fotel akustyczny Nook 1
Fotel akustyczny Nook 1

Cisza i spokój w biurze

Fotel Nook 1 to doskonałe siedzisko nie tylko do codziennej pracy, ale również idealne na spotkania czy chwilę ciszy. Jego ergonomiczny design sprawia, że nie tylko wspiera skupienie podczas spotkań biznesowych, ale także staje się oazą spokoju dla osób szukających chwili relaksu w trakcie intensywnego dnia pracy.

Metalowa konstrukcja dla solidności i stylu

Solidność i nowoczesny styl spotykają się w Fotelu Nook 1, dzięki metalowej konstrukcji. Metalowa rama nie tylko gwarantuje trwałość, ale także nadaje fotelowi nowoczesny wygląd, idealnie wpasowujący się w nowoczesne wnętrza biurowe.

Mebel z charakterem

Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę dzięki dobrej ergonomii Fotela Nook 1. To nie tylko elegancki mebel, ale również praktyczne rozwiązanie dla osób spędzających wiele godzin w biurze. Wygodne siedzisko i ergonomiczny design sprawiają, że fotel dostarcza komfortu nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Fotel Nook 1 to nie tylko praktyczne siedzisko, ale także idealny mebel jako ciekawy element podziału pomieszczenia. Jego unikalne cechy sprawiają, że harmonizuje z różnymi przestrzeniami, tworząc przy tym wyjątkową strefę prywatności w każdym biurze.

Dodatkowym atutem Fotela Nook 1 jest wysoki tył, który nie tylko nadaje fotelowi elegancji, ale także dostarcza użytkownikowi poczucie odosobnienia. W połączeniu z ergonomicznym designem, wysoki tył zapewnia wyjątkową strefę komfortu, umożliwiając efektywną pracę przez cały dzień i relaks w ciszy.

Opis

Wysokość do siedziska
46 cm
Wysokość
168,6 cm
Długość
114 cm
Szerokość
80 cm
Waga
75 kg
Wymiary
114x80x168,6 cm
Tkanina
Poliester
Rodzaj materiału - nogi
Metal

Z tej samej kolekcji

Darmowa dostawa

Realizowana z zadbano.

Bezpieczne transakcje

Szybkie płatności z Przelewy24

Zwrot towaru

Masz 14 dni, aby się rozmyślić

Darmowy próbnik

Napisz do nas i podaj adres dostawy